Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jarmark Wojciechowy w Mławie


jarmark slidZe zmienną intensywnością zależną od pogody mławianie odwiedzali rozstawione na ulicach Chrobrego i 3-go Maja namioty wystawców. Podobnie jak w poprzednich latach był to jarmark rozmaitości.  


Najwięcej stoisk oferowało różne produkty gastronomiczne, ale byli również kolekcjonerzy, producenci, firmy handlowe, ozdoby i biżuteria. Urząd miasta zachęcał do wypełnienia i złożenia ankiety dotyczącej rewitalizacji. To kolejny już jarmark, na którym zabrakło rękodzielników i artystów.  Takie stoiska w tym roku policzyć można było na palcach jednej ręki.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x