Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wiemy już, ile pieniędzy udało się zebrać podczas akcji charytatywnej dla Wiktorka!


Akcja charytatywna na rzecz chorego mieszkańca gminy Stupsk – Wiktora Grędy prowadzona podczas Gminnego Dnia dziecka w dniu 4 czerwca w Konopkach była bardzo udana.

Słoneczne ogrody Mława

Jak informują organizatorzy, osiągnięto zamierzony cel. Udało się zebrać 9047 zł., dzięki czemu zostanie zakupiony specjalistyczny fotelik samochodowy. – Dziękujemy wszystkim, uczestnikom festynu, po raz kolejny udowodniliśmy, że ludzkie serca nie są obojętne na cierpienie innych, a zwłaszcza tych najmłodszych – czyli dzieci. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy ! – Organizatorzy i Rodzice.

red.

Zobacz także fotorelację z wydarzenia:

Gminny Dzień Dziecka w Konopkach. Mnóstwo atrakcji

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500