Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiemy już, ile pieniędzy udało się zebrać podczas akcji charytatywnej dla Wiktorka!


Akcja charytatywna na rzecz chorego mieszkańca gminy Stupsk – Wiktora Grędy prowadzona podczas Gminnego Dnia dziecka w dniu 4 czerwca w Konopkach była bardzo udana.


Jak informują organizatorzy, osiągnięto zamierzony cel. Udało się zebrać 9047 zł., dzięki czemu zostanie zakupiony specjalistyczny fotelik samochodowy. – Dziękujemy wszystkim, uczestnikom festynu, po raz kolejny udowodniliśmy, że ludzkie serca nie są obojętne na cierpienie innych, a zwłaszcza tych najmłodszych – czyli dzieci. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy ! – Organizatorzy i Rodzice.

red.

Zobacz także fotorelację z wydarzenia:

Gminny Dzień Dziecka w Konopkach. Mnóstwo atrakcji

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x