Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gminny Dzień Dziecka w Konopkach. Mnóstwo atrakcji


W niedzielę 4 czerwca plac targowy w Konopkach zamienił się w ogromny plac zabaw. Każde dziecko na pewno znalazło dla siebie atrakcyjną rozrywkę, bo na wszystkich czekały liczne bezpłatne atrakcje. Były m.in dmuchańce, fotobudka, pokaz sprzętów  militarnych,  mini pole minowe, quady czy zabawy  z rycerzem.

Tym razem gmina Stupsk zaprosiła wszystkie dzieci na obchody Gminnego Dnia Dziecka do Konopek. Na tych, którzy przybyli czekało już od godziny 14-tej całe mnóstwo atrakcji. Do woli można było korzystać z wesołego miasteczka, a na scenie obejrzeć pokazy teakwondo czy zumby, a grupa teatralna przygotowała dla dzieci specjalne przedstawienie. Organizatorzy zadbali, by każde dziecko znalazło dla siebie coś atrakcyjnego. Wszędzie widać było uśmiechnięte twarze tych młodszych i tych starszych dzieci.

Wiele emocji wzbudziła loteria fantowa, którą udało się zorganizować dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Konopki, lokalnymi przedsiębiorcami i szkołami. Dochód z loterii zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznego fotelika samochodowego dla Wiktora. Oprócz tego przeprowadzona była zbiórka pieniężna. Celem przedsięwzięcia była pomoc i wsparcie w leczeniu chorego dziecka. Wiktor ma 5 lat i cierpi na bardzo rzadki zespół genetyczny Lescha – Nyhana. Wśród uczestników loterii fantowej organizatorzy rozlosowali nagrody. Posiadacze szczęśliwych losów wrócili do domu m.in. z rowerem, trampoliną, karnetu na basen i innymi fantami.

RK

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x