Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gminny Dzień Dziecka w Konopkach. Mnóstwo atrakcji


W niedzielę 4 czerwca plac targowy w Konopkach zamienił się w ogromny plac zabaw. Każde dziecko na pewno znalazło dla siebie atrakcyjną rozrywkę, bo na wszystkich czekały liczne bezpłatne atrakcje. Były m.in dmuchańce, fotobudka, pokaz sprzętów  militarnych,  mini pole minowe, quady czy zabawy  z rycerzem.

KSP Mława nabór

Tym razem gmina Stupsk zaprosiła wszystkie dzieci na obchody Gminnego Dnia Dziecka do Konopek. Na tych, którzy przybyli czekało już od godziny 14-tej całe mnóstwo atrakcji. Do woli można było korzystać z wesołego miasteczka, a na scenie obejrzeć pokazy teakwondo czy zumby, a grupa teatralna przygotowała dla dzieci specjalne przedstawienie. Organizatorzy zadbali, by każde dziecko znalazło dla siebie coś atrakcyjnego. Wszędzie widać było uśmiechnięte twarze tych młodszych i tych starszych dzieci.

Wiele emocji wzbudziła loteria fantowa, którą udało się zorganizować dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Konopki, lokalnymi przedsiębiorcami i szkołami. Dochód z loterii zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznego fotelika samochodowego dla Wiktora. Oprócz tego przeprowadzona była zbiórka pieniężna. Celem przedsięwzięcia była pomoc i wsparcie w leczeniu chorego dziecka. Wiktor ma 5 lat i cierpi na bardzo rzadki zespół genetyczny Lescha – Nyhana. Wśród uczestników loterii fantowej organizatorzy rozlosowali nagrody. Posiadacze szczęśliwych losów wrócili do domu m.in. z rowerem, trampoliną, karnetu na basen i innymi fantami.

RK

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz