Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

VIII Noc Muzeów w Ciechanowie – bogaty program


Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i oddział Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie serdecznie zaprasza na NOC MUZEÓW, która odbędzie się 20 maja br. od godziny 18:00 do 23:00.

KSP Mława nabór

W programie wiele ciekawych atrakcji m.in. koncert akordeonowy w Muzeum w Gołotczyźnie, pokaz „Teatru ognia”, scenki codzienne z życia szlachty, a także warsztaty i inne niespodzianki.

Między wszystkimi obiektami Muzeum tj. Zamkiem Książąt Mazowieckich, Budynkiem Ekspozycyjnym przy ul. Warszawskiej 61, a także oddziałem Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie, będzie kursował specjalnie oznakowany, bezpłatny autobus.

Wystawy muzealne będą tego dnia dostępne całkowicie za darmo: ekspozycje zarówno w Ciechanowie, przy ul. Warszawskiej 61, w Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie, jak i w oddziale w Gołotczyźnie.

źródło: Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Zobacz także…

Już w sobotę Noc Muzeów. Zobacz, gdzie warto się wybrać?

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "VIII Noc Muzeów w Ciechanowie – bogaty program"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kot
Gość

2 lata temu byłem z dzieckiem w Gołotczyżnie i w Ciechanowie. Trzeba przyznać, że było bardzo miło i ciekawie. Cieszę się, że codziennik przypomina o takich imprezach . Myślę, że warto się wybrać z dziećmi na takie spotkania. W tygodniu nie każdy ma czas, a nocne zwiedzanie ma swoje pozytywne strony.

wpDiscuz