Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

VIII Noc Muzeów w Ciechanowie – bogaty program


Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i oddział Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie serdecznie zaprasza na NOC MUZEÓW, która odbędzie się 20 maja br. od godziny 18:00 do 23:00.

Jolanta Karpińska podziękowania


W programie wiele ciekawych atrakcji m.in. koncert akordeonowy w Muzeum w Gołotczyźnie, pokaz „Teatru ognia”, scenki codzienne z życia szlachty, a także warsztaty i inne niespodzianki.

Między wszystkimi obiektami Muzeum tj. Zamkiem Książąt Mazowieckich, Budynkiem Ekspozycyjnym przy ul. Warszawskiej 61, a także oddziałem Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie, będzie kursował specjalnie oznakowany, bezpłatny autobus.

Wystawy muzealne będą tego dnia dostępne całkowicie za darmo: ekspozycje zarówno w Ciechanowie, przy ul. Warszawskiej 61, w Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie, jak i w oddziale w Gołotczyźnie.

źródło: Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Zobacz także…

To już dziś! Noc Muzeów. Zobacz, gdzie warto się wybrać?

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
kot
Gość
kot

2 lata temu byłem z dzieckiem w Gołotczyżnie i w Ciechanowie. Trzeba przyznać, że było bardzo miło i ciekawie. Cieszę się, że codziennik przypomina o takich imprezach . Myślę, że warto się wybrać z dziećmi na takie spotkania. W tygodniu nie każdy ma czas, a nocne zwiedzanie ma swoje pozytywne strony.