Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejny bóbr uratowany!


fot. OSP Strzegowo, akcja ratowania bobra, marzec 2017

Słoneczne ogrody Mława

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzegowie po raz kolejny  uratowali bobra uwięzionego w murach starego młyna w Strzegowie.

Do działań ratowniczych wyruszył zastęp OSP Strzegowo 6 maja. – Dziś o 11:00 wyjechaliśmy Mercedesem Atego do pozostałości po starym młynie, gdzie po raz kolejny wszedł bóbr i nie mógł wydostać się o własnych siłach. Po 20 minutach bobra udało się złapać do klatki i wypuścić do rzeki – informują na swojej stronie fb strażacy.

O bobrze uwięzionym w Kantorze Młyńskim w Strzegowie i uratowanym przez strzegowskich strażaków pisaliśmy w marcu:

Bóbr uratowany! Brawo OSP Strzegowo!

RK

 

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500