Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Apel do świadków ciężkiego pobicia mężczyzny


Trwa postępowanie policji i prokuratury w sprawie śledztwa, dot. ciężkiego pobicia mężczyzny. Prowadzący postępowanie apelują do ewentualnych świadków zdarzenia o kontakt.

Słoneczne ogrody Mława

W nocy z 12 na 13 kwietnia 2017 roku, w godz. 23.30 – 02.00, w Mławie na ul. Grzebskiego , przy Stacji Paliw ORLEN, doszło do zdarzenia w którym został pobity mężczyzna, mieszkaniec pow. mławskiego. Policja apeluje do wszystkich świadków tego zdarzenia, którzy nie zostali jeszcze wysłuchani a mają jakąkolwiek wiedzę na dany temat, o niezwłoczny kontakt w tutejszą jednostką policji.

Policja oczekuje na wszelkie informacje, które pomogą ustalić szczegółowy przebieg tego zdarzenia. Kontakt pod numerem telefonu:

Prokuratura Rejonowa w Mławie  – 23 654 36 19

KPP w Mławie – 23 654 72 03 lub na numer alarmowy 997.

źródło: sierż. szt. Aneta Prusik/KPP Mława

Czytaj także…

Zmarł mężczyzna brutalnie pobity przy ul. Grzebskiego

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500