Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Apel do świadków ciężkiego pobicia mężczyzny


Trwa postępowanie policji i prokuratury w sprawie śledztwa, dot. ciężkiego pobicia mężczyzny. Prowadzący postępowanie apelują do ewentualnych świadków zdarzenia o kontakt.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W nocy z 12 na 13 kwietnia 2017 roku, w godz. 23.30 – 02.00, w Mławie na ul. Grzebskiego , przy Stacji Paliw ORLEN, doszło do zdarzenia w którym został pobity mężczyzna, mieszkaniec pow. mławskiego. Policja apeluje do wszystkich świadków tego zdarzenia, którzy nie zostali jeszcze wysłuchani a mają jakąkolwiek wiedzę na dany temat, o niezwłoczny kontakt w tutejszą jednostką policji.

Policja oczekuje na wszelkie informacje, które pomogą ustalić szczegółowy przebieg tego zdarzenia. Kontakt pod numerem telefonu:

Prokuratura Rejonowa w Mławie  – 23 654 36 19

KPP w Mławie – 23 654 72 03 lub na numer alarmowy 997.

źródło: sierż. szt. Aneta Prusik/KPP Mława

Czytaj także…

Zmarł mężczyzna brutalnie pobity przy ul. Grzebskiego

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500