Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Apel do świadków ciężkiego pobicia mężczyzny


Trwa postępowanie policji i prokuratury w sprawie śledztwa, dot. ciężkiego pobicia mężczyzny. Prowadzący postępowanie apelują do ewentualnych świadków zdarzenia o kontakt.

KSP Mława nabór

W nocy z 12 na 13 kwietnia 2017 roku, w godz. 23.30 – 02.00, w Mławie na ul. Grzebskiego , przy Stacji Paliw ORLEN, doszło do zdarzenia w którym został pobity mężczyzna, mieszkaniec pow. mławskiego. Policja apeluje do wszystkich świadków tego zdarzenia, którzy nie zostali jeszcze wysłuchani a mają jakąkolwiek wiedzę na dany temat, o niezwłoczny kontakt w tutejszą jednostką policji.

Policja oczekuje na wszelkie informacje, które pomogą ustalić szczegółowy przebieg tego zdarzenia. Kontakt pod numerem telefonu:

Prokuratura Rejonowa w Mławie  – 23 654 36 19

KPP w Mławie – 23 654 72 03 lub na numer alarmowy 997.

źródło: sierż. szt. Aneta Prusik/KPP Mława

Czytaj także…

Zmarł mężczyzna brutalnie pobity przy ul. Grzebskiego

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz