Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Zmarł mężczyzna brutalnie pobity przy ul. Grzebskiego


Zmarł 52- letni mężczyzna napadnięty i brutalnie pobity. Do zdarzenia doszło 13 kwietnia o godz. 1:30 w nocy, w pobliżu stacji paliw przy ul. Grzebskiego w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

Jak już wcześniej informowaliśmy interweniujący patrol policji zauważył leżącego na ulicy, rannego mężczyznę, a w jego pobliżu dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok policji zaczęli uciekać. Zostali natychmiast zatrzymani. Zatrzymani przez patrol podejrzani, to dwaj mieszkańcy Mławy w wieku 28 i 29 lat. Byli nietrzeźwi, mieli po 1,5 promila alkoholu w organizmie.  Pokrzywdzony mławianin także był nietrzeźwy.

Policjanci udzielili  pomocy pobitemu i wezwali karetkę pogotowia. 52 – letni mieszkaniec Mławy został przewieziony do szpitala. W wyniku pobicia doznał poważnych urazów głowy. Jak informuje prokurator rejonowy w Mławie, Krzysztof Molenda, pobity mężczyzna zmarł.

Jeden z mężczyzn zatrzymanych zaraz po zajściu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała (art. 156 par.1 pkt, 2 Kodeksu karnego). Tymczasowo aresztowany  mężczyzna to mieszkaniec Mławy narodowości romskiej.

Trwają dalsze czynności dowodowe prokuratury. Wykonana będzie sekcja zwłok i zabezpieczona dokumentacja medyczna ofiary – informuje prokurator rejonowy w Mławie, Krzysztof Molenda.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
xxx

dlaczego nie bylo takiego buntu kiedy zginela mloda kobieta na ulicy kopernika nie bylo pogromu polakow albo kiedy zginal dziennikaz pobity na kregielni jakos tez nie bylo pogromu polakow a teraz wielkie obuzenie te wszystkie zdazenie byly nie potrzebne ale niestety stalo sie sprawca zostal aresztowany i bedzie osadzony wedle prawa aw wy tylko przypominacie 1991r tylko ze teraz mamy calkiem inne czasy

Polak

Szok robią co chca wypedzic to mało

BRC

Kwestia czasu. Czystka nadejdzie. Inte ptzekręty samochodowe z PZU…

Z daleka

Opanujmy emocje, one sa najgorszym doradca. Stalo sie cos zlego- to fakt. Jednak nie mozemy odzwierciedlac w sobie zachowania tego Roma.
Z tego powodu nie mozemy wzniecic buntu przeciw Romom. Nie wolno dopuscic do eskalacji niepotrzebnych zdarzen.
Niech zadziala sadownictwo z cala surowoscia przewidziana dla tego czynu.
My zas nie dajmy sie wciagnac w bitwy uliczne i zadne wojenki partyzantckie.

nierom

masz cos z twoja romdka glowa

Polak

Jakie prawo prawo jest dla bogatych

sowinski

Nowe pokolenie brudasow ,powtórka nocy porcelanowe przydała by się

Polak

teraz rodzina cygana powinna bulić co miesiąc na koszty utrzymania go w pierdlu, do tego renta dla rodzinyt zmarłego w wysokości minimum tego co by zarabiał żyjąc.

WKM

Pewien malarz z Austrii miał genialny sposób na cyganów

fakt

Tak się zachowują cyganie. Precz z ta błaga z Mławy!