Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zmarł mężczyzna brutalnie pobity przy ul. Grzebskiego


Zmarł 52- letni mężczyzna napadnięty i brutalnie pobity. Do zdarzenia doszło 13 kwietnia o godz. 1:30 w nocy, w pobliżu stacji paliw przy ul. Grzebskiego w Mławie.

KSP Mława nabór

Jak już wcześniej informowaliśmy interweniujący patrol policji zauważył leżącego na ulicy, rannego mężczyznę, a w jego pobliżu dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok policji zaczęli uciekać. Zostali natychmiast zatrzymani. Zatrzymani przez patrol podejrzani, to dwaj mieszkańcy Mławy w wieku 28 i 29 lat. Byli nietrzeźwi, mieli po 1,5 promila alkoholu w organizmie.  Pokrzywdzony mławianin także był nietrzeźwy.

Policjanci udzielili  pomocy pobitemu i wezwali karetkę pogotowia. 52 – letni mieszkaniec Mławy został przewieziony do szpitala. W wyniku pobicia doznał poważnych urazów głowy. Jak informuje prokurator rejonowy w Mławie, Krzysztof Molenda, pobity mężczyzna zmarł.

Jeden z mężczyzn zatrzymanych zaraz po zajściu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała (art. 156 par.1 pkt, 2 Kodeksu karnego). Tymczasowo aresztowany  mężczyzna to mieszkaniec Mławy narodowości romskiej.

Trwają dalsze czynności dowodowe prokuratury. Wykonana będzie sekcja zwłok i zabezpieczona dokumentacja medyczna ofiary – informuje prokurator rejonowy w Mławie, Krzysztof Molenda.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Zmarł mężczyzna brutalnie pobity przy ul. Grzebskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
xxx
Gość

dlaczego nie bylo takiego buntu kiedy zginela mloda kobieta na ulicy kopernika nie bylo pogromu polakow albo kiedy zginal dziennikaz pobity na kregielni jakos tez nie bylo pogromu polakow a teraz wielkie obuzenie te wszystkie zdazenie byly nie potrzebne ale niestety stalo sie sprawca zostal aresztowany i bedzie osadzony wedle prawa aw wy tylko przypominacie 1991r tylko ze teraz mamy calkiem inne czasy

Polak
Gość

Szok robią co chca wypedzic to mało

BRC
Gość

Kwestia czasu. Czystka nadejdzie. Inte ptzekręty samochodowe z PZU…

Z daleka
Gość

Opanujmy emocje, one sa najgorszym doradca. Stalo sie cos zlego- to fakt. Jednak nie mozemy odzwierciedlac w sobie zachowania tego Roma.
Z tego powodu nie mozemy wzniecic buntu przeciw Romom. Nie wolno dopuscic do eskalacji niepotrzebnych zdarzen.
Niech zadziala sadownictwo z cala surowoscia przewidziana dla tego czynu.
My zas nie dajmy sie wciagnac w bitwy uliczne i zadne wojenki partyzantckie.

Polak
Gość

Jakie prawo prawo jest dla bogatych

nierom
Gość

masz cos z twoja romdka glowa

sowinski
Gość

Nowe pokolenie brudasow ,powtórka nocy porcelanowe przydała by się

wpDiscuz