Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kto przygarnie jamniczka? – aktualizacja


Jestem bardzo sympatycznym rudym mieszańcem. Mam ok. 3-4 lata. Jeśli lubisz jamniki, z pewnością się dogadamy – w moich żyłach płynie krew tej rasy. Chcesz, abyśmy zostali przyjaciółmi? Przyjedź po mnie do lecznicy weterynaryjnej!

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Z uszkodzoną tylną łapką błąkałem się po ul. Szreńskiej w Mławie. Stamtąd w piątek 14 kwietnia zostałem wyłapany i przekazany do lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej. Zostanę tam przez 14 dni – jeśli w tym czasie nikt mnie nie adoptuje, trafię do schroniska Nadzieja w Napierkach. Czekam z niecierpliwością na moich państwa lub na kogoś, kto zapewni mi nowy dom. Wierz mi – potrafię odwzajemnić uczucia.

Więcej informacji na mój temat uzyskasz pod numerami tel. 23 655 03 80 i 601 812 521.

źródło i zdjęcie: KN/UMM

Aktualizacja: Otrzymaliśmy informację z lecznicy, że po pieska zgłosił się właściciel. Jamniczek powrócił szczęśliwie do domu. Dziękujemy za pomoc w udostępnianiu informacji.

red.

Zobacz także…

Zaczipuj psa za darmo

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
o!la

Jamnik jak się patrzy! Mam nadzieję, że szybko znajdzie kochający dom i miejsce pod kołderką 😉

pańcia

<3

Anonymous

Przesympatyczna mordka 🙂