Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Podziękowanie za Wiadukt Rypiński


fot. UMM

KSP Mława nabór

Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski skierował do Przewodniczącego Rady Miasta Mława Leszka Ośliźloka podziękowanie za nadanie wiaduktowi drogowemu w ciągu ul. Piłsudskiego w Mławie nazwy „Wiadukt Rypiński”.

„Niezmiernie cieszę się, że Radni Rady Miasta Mława oraz Burmistrz Miasta, przychylnie rozpatrzyli wniosek rypinianina Pana Jacka Białobłockiego, dotyczący nadania wiaduktowi drogowemu w Mławie nazwy „Wiadukt Rypiński” – napisał do Leszka Ośliźloka Paweł Grzybowski.

Burmistrz Rypina jest przekonany, że inicjatywa ta świadczy o przywiązaniu do jego miasta, a także przyczyni się do promocji grodu nad Rypienicą i ożywienia relacji między nim a Mławą.

źródło: KN/UMM

O wiadukcie pisaliśmy tutaj:

Wólka ma swoje rondo w Mławie a Rypin swój wiadukt

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz