Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podziękowanie za Wiadukt Rypiński


fot. UMM


Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski skierował do Przewodniczącego Rady Miasta Mława Leszka Ośliźloka podziękowanie za nadanie wiaduktowi drogowemu w ciągu ul. Piłsudskiego w Mławie nazwy „Wiadukt Rypiński”.

„Niezmiernie cieszę się, że Radni Rady Miasta Mława oraz Burmistrz Miasta, przychylnie rozpatrzyli wniosek rypinianina Pana Jacka Białobłockiego, dotyczący nadania wiaduktowi drogowemu w Mławie nazwy „Wiadukt Rypiński” – napisał do Leszka Ośliźloka Paweł Grzybowski.

Burmistrz Rypina jest przekonany, że inicjatywa ta świadczy o przywiązaniu do jego miasta, a także przyczyni się do promocji grodu nad Rypienicą i ożywienia relacji między nim a Mławą.

źródło: KN/UMM

O wiadukcie pisaliśmy tutaj:

Wólka ma swoje rondo w Mławie a Rypin swój wiadukt

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x