Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Podziękowanie za Wiadukt Rypiński


fot. UMM

Słoneczne ogrody Mława

Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski skierował do Przewodniczącego Rady Miasta Mława Leszka Ośliźloka podziękowanie za nadanie wiaduktowi drogowemu w ciągu ul. Piłsudskiego w Mławie nazwy „Wiadukt Rypiński”.

„Niezmiernie cieszę się, że Radni Rady Miasta Mława oraz Burmistrz Miasta, przychylnie rozpatrzyli wniosek rypinianina Pana Jacka Białobłockiego, dotyczący nadania wiaduktowi drogowemu w Mławie nazwy „Wiadukt Rypiński” – napisał do Leszka Ośliźloka Paweł Grzybowski.

Burmistrz Rypina jest przekonany, że inicjatywa ta świadczy o przywiązaniu do jego miasta, a także przyczyni się do promocji grodu nad Rypienicą i ożywienia relacji między nim a Mławą.

źródło: KN/UMM

O wiadukcie pisaliśmy tutaj:

Wólka ma swoje rondo w Mławie a Rypin swój wiadukt

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500