Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Niebezpieczne schody już w naprawie


Na początku kwietnia, po sygnale otrzymanym od jednej a naszych czytelniczek pisaliśmy o niebezpiecznych schodach do centrum handlowego przy ulicy Długiej. Ich stan był tak zły, że doszło tam do wypadku z udziałem seniorki, która potknęła się na nierównościach i dotkliwie potłukła spadając z wykruszonych stopni.

KSP Mława nabór

Ten stan się jednak zmienia. Już ponad tydzień przed świętami rozpoczęły się tam prace remontowe. Stopniowo uzupełniane są ubytki płytek na stopniach, tych zarówno niebezpiecznych jak i nie estetycznych schodów.  Na czas prac remontowana połowa schodów wyłączona jest z użytku dla wchodzących i wychodzących. Co prawda tempo prac nie powala na kolana, ale pewnie już wkrótce poprawi się estetyka tego obiektu położonego w końcu w centrum miasta, a na pewno poprawi się bezpieczeństwo.

JK

O sprawie pisaliśmy tutaj:

Niebezpieczne i zniszczone schody, to murowany wypadek

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Niebezpieczne schody już w naprawie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jarząbek
Gość

Nie odpuszczam…
Trzeci tydzień naprawy schodów dobiega końca, a końca robót nie widać.
Schody pewnie będą remontowane co najmniej do końca przyszłego tygodnia.
Ot i Polska właśnie.
Wielkie poszanowanie dla pracy, żeby jej nigdy nie zabrakło, bo ta naprawa schodów pewnie też będzie fuszerką tak jak poprzednia ich naprawa, a więc znów za 2 lata panowie fachowcy będą tyrać przez miesiąc przy kolejnej naprawie i tak w kółko.
Mamy pretensje do lekarzy, że olewają pacjenta, a sami do siebie nie mamy zastrzeżeń??????????

Jarząbek
Gość
Istotna poprawa nastąpiłaby gdyby zmieniono płytki na bardziej bezpieczne, a nie ciągle uzupełnia się tymi samymi, bardzo śliskimi, no ale widocznie właściciel ma potężny zapas właśnie tych płytek i klienci tego obiektu w dalszym ciągu będą się ślizgać na stromych i gładkich schodach. Ciekawe dlaczego ten obiekt jest w ogóle dopuszczony do użytku bez podjazdu dla osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi. Moim zdaniem to jest niedopuszczalna sytuacja w XXI wieku. Właściciel zgarnia tylko kasę nie poprawiając ani estetyki, ani bezpieczeństwa obiektu. Prace remontowe przed świętami trwały prawie 2 tygodnie, a zrobiono zaledwie połowę schodów… i to Polska właśnie. Pracuje… Czytaj więcej »
ramzes
Gość

Poczekajmy na końcowy efekt. Przecież szanowny właściciel budynku dba o bezpieczeństwo i wygodę, prawda Panie Włascicielu? Przecież ruszył swoje 4 literki i zdecydował się łaskawie na naprawę rozwalonych schodów 🙂 Późno bo późno ale jednak 😉 A przecież nie pozwoli Pan by podobna sytuacja wystąpiła z udziałem niepełnosprawnej osoby, poruszającej się np. na wózku inwalidzkim czy matki z wózkiem dziecięcym? Wszak to także klienci sklepów a skoro jest to budynek użyteczności publicznej to takie osoby będą miały również prawo do bezpiecznego i komfortowego korzystania z owego lokalu? Prawda, Panie Biznesmenie? 😉

wpDiscuz