Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Studniówka Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie


W sobotę 28 stycznia 2017 tegoroczni maturzyści, osoby im towarzyszące  i zaproszeni goście bawili się na balu studniówkowym. Jako sala balowa posłużyła specjalnie udekorowana na tę okazję hala sportowa mławskiego I Liceum Ogólnokształcącego.

KSP Mława nabór

Tak jak każe tradycja był pięknie zatańczony polonez, a potem podziękowania i kwiaty dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców. Maturzystom życzenia i ostatnie dobre rady przekazali dyrektor Stanisław Matyjasik i wicedyrektor Ewa Frąckiewicz – Szałas, burmistrz Sławomir Kowalewski i ks. dr Ryszard Kamiński.

Bal rozpoczął występ artystyczny, potem przyszedł czas na zatańczenie pierwszego walca, do którego poprosiła nauczycieli i gości młodzież. Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie w pięknych kreacjach i już pozostała tylko świetna zabawa do białego rana.

Zobacz filmik tutaj

RK

« 1 z 9 »

Zobacz także…

To wasz wieczór. Studniówka Zespołu Szkół nr 4

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz