Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Studniówka Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie


W sobotę 28 stycznia 2017 tegoroczni maturzyści, osoby im towarzyszące  i zaproszeni goście bawili się na balu studniówkowym. Jako sala balowa posłużyła specjalnie udekorowana na tę okazję hala sportowa mławskiego I Liceum Ogólnokształcącego.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Tak jak każe tradycja był pięknie zatańczony polonez, a potem podziękowania i kwiaty dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców. Maturzystom życzenia i ostatnie dobre rady przekazali dyrektor Stanisław Matyjasik i wicedyrektor Ewa Frąckiewicz – Szałas, burmistrz Sławomir Kowalewski i ks. dr Ryszard Kamiński.

Bal rozpoczął występ artystyczny, potem przyszedł czas na zatańczenie pierwszego walca, do którego poprosiła nauczycieli i gości młodzież. Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie w pięknych kreacjach i już pozostała tylko świetna zabawa do białego rana.

Zobacz filmik tutaj

RK

« 1 z 9 »

Zobacz także…

To wasz wieczór. Studniówka Zespołu Szkół nr 4

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x