Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przystanek MKM na Sienkiewicza jest dla ludzi


Kilka dni temu po sygnale od czytelnika napisaliśmy o przystanku MKM na ulicy Sienkiewicza, przed którym trzeba było kucnąć, a przynajmniej dobrze się schylić, żeby przestudiować nalepkę z rozkładem jazdy na nim umieszczoną.


Tym razem jednak trzeba pochwalić miejskie służby za sprawne działanie, gdyż bardzo szybko usterka została poprawiona. Teraz czerwony „lizak” został podniesiony  o kilkadziesiąt centymetrów, pasażerom nie sprawi więc kłopotu odczytanie umieszczonych na nim informacji.

– Wreszcie jest dla ludzi – jak napisał nam w mailu po poprawieniu przystanku ten sam co uprzednio pasażer MKM. Jak przystanek prezentował się przed i po liftingu można porównać powyżej na zestawionych fotografiach.

JK

 

Zobacz także: „przed przystankiem MKM trzeba kucnąć”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś...
Ktoś...
4 lata temu

Poprawili tylko przystanek na Sienkiewicza.
Innych, które miały rozkłady tak samo nisko są nadal dla piesków, a nie dla ludzi, między innymi TE na OKM, na pasażu.
Żałosne, czy w tym mieście służbom miejskim trzeba wytykać wszystkie nieprawidłowości?
Co oni mają w tych głowach, żeby rozkłady jazdy umieszczać na poziomie głowy średniej wielkości psa, sieczkę? – to jest żenujące, cudowny „rozśmieszacz” dla odwiedzających miasto, Panie burmistrzu, nie wstyd Panu za te miejskie firmy, które w sumie Pan reprezentuje?

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Inne przystanki też poprawili i podnieśli tak słupki, żeby były dla… ludzi?
Ta sytuacja dotyczyła również innych przystanków, na OKM, pasaż handlowy wiem na 100%, że była ta sama sytuacja.
Czy o każdym słupku przystankowym będziecie musieli pisać oddzielny artykuł?
Dzięki, jednak UM pilnie śledzi Waszą stronę.
Robicie dobrą robotę. 🙂

blow
blow
4 lata temu

Podniesiony do góry? Drogi redaktorze jeśli podniesiony to wiadomo, ze do góry:) taka mała uwaga. Warto to poprawić. Mam jeszcze jedną uwagę dotyczącą nowch słupków przystankowych. Na ulicy Napoleońskiej (przy kościele) postawiono dwa nowe ale z błędem. Widnieją tam linie : 1, A, B. Ta ostatnia już od miesięcy nie jeździ tą drogą 🙂 Może i to służby miejskie to zdołają poprawić.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x