Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Przystanek MKM na Sienkiewicza jest dla ludzi


Kilka dni temu po sygnale od czytelnika napisaliśmy o przystanku MKM na ulicy Sienkiewicza, przed którym trzeba było kucnąć, a przynajmniej dobrze się schylić, żeby przestudiować nalepkę z rozkładem jazdy na nim umieszczoną.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Tym razem jednak trzeba pochwalić miejskie służby za sprawne działanie, gdyż bardzo szybko usterka została poprawiona. Teraz czerwony „lizak” został podniesiony  o kilkadziesiąt centymetrów, pasażerom nie sprawi więc kłopotu odczytanie umieszczonych na nim informacji.

– Wreszcie jest dla ludzi – jak napisał nam w mailu po poprawieniu przystanku ten sam co uprzednio pasażer MKM. Jak przystanek prezentował się przed i po liftingu można porównać powyżej na zestawionych fotografiach.

JK

 

Zobacz także: „przed przystankiem MKM trzeba kucnąć”

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Ktoś...
Gość
Ktoś...

Poprawili tylko przystanek na Sienkiewicza.
Innych, które miały rozkłady tak samo nisko są nadal dla piesków, a nie dla ludzi, między innymi TE na OKM, na pasażu.
Żałosne, czy w tym mieście służbom miejskim trzeba wytykać wszystkie nieprawidłowości?
Co oni mają w tych głowach, żeby rozkłady jazdy umieszczać na poziomie głowy średniej wielkości psa, sieczkę? – to jest żenujące, cudowny „rozśmieszacz” dla odwiedzających miasto, Panie burmistrzu, nie wstyd Panu za te miejskie firmy, które w sumie Pan reprezentuje?

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Inne przystanki też poprawili i podnieśli tak słupki, żeby były dla… ludzi?
Ta sytuacja dotyczyła również innych przystanków, na OKM, pasaż handlowy wiem na 100%, że była ta sama sytuacja.
Czy o każdym słupku przystankowym będziecie musieli pisać oddzielny artykuł?
Dzięki, jednak UM pilnie śledzi Waszą stronę.
Robicie dobrą robotę. 🙂

blow
Gość
blow

Podniesiony do góry? Drogi redaktorze jeśli podniesiony to wiadomo, ze do góry:) taka mała uwaga. Warto to poprawić. Mam jeszcze jedną uwagę dotyczącą nowch słupków przystankowych. Na ulicy Napoleońskiej (przy kościele) postawiono dwa nowe ale z błędem. Widnieją tam linie : 1, A, B. Ta ostatnia już od miesięcy nie jeździ tą drogą 🙂 Może i to służby miejskie to zdołają poprawić.