Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Przed przystankiem MKM trzeba kucnąć


W sposób dość wyjątkowy został zamontowany jeden z „czerwonych lizaków” MKM na ulicy Sienkiewicza. Trudno powiedzieć czy ma tak krótką nóżkę, czy tak głęboko został wpuszczony w grunt, że odczytanie na nim rozkładu jazdy, czy oglądanie mapki z trasą autobusu nie sprawi trudności jedynie osobom naprawdę bardzo niskim. Osoby wyższe naprawdę muszą się mocno schylić lub przykucnąć.

KSP Mława nabór

Taki właśnie sygnał otrzymaliśmy od jednego z czytelników, który często wsiada na tym przystanku do autobusów MKM. Nie jest to jedyny przypadek, nazwijmy to oględnie – niefortunnego usytuowania tablicy przystanku MKM. W ubiegłym roku pisaliśmy o sytuacji, gdy „lizak” stał centralnie w środku chodnika na ulicy Batalionów Chłopskich. Wówczas jednak miasto przesunęło znak za chodnik, tak, że obecnie nic nie utrudnia pieszym ruchu. Może i tu coś uda się poprawić?

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Przed przystankiem MKM trzeba kucnąć"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
....
Gość

Klekajcie Mlawianie przed „Darmowa” Komunikacja Mlawska.
Wasz zlotousty bohater pewnie mial to w zamysle

Raksa
Gość

Osoby, które umieściły rozkład jazdy na wysokości chodnika, kierowały zapewne się tym, żeby mogły skorzystać z takiej informacji koty i psy. Żeby go mogli przeczytać ludzie, muszą uklęknąć, a może właśnie o to chodziło?

Jarząbek
Gość

Na OKM przy pawilonach jest to samo – widocznie te rozkłady MKM są tylko dla dzieci i dla staruszków o lasce.
Dlaczego na OKM przy kościele nie ma w ogóle żadnego zadaszenia przy przystanku, tylko trzeba moknąć w czasie deszczu? Bardzo dużo osób korzysta z tego przystanku, a schować się przed opadami i wiatrem nie ma gdzie. Czy OKM tak jak Wólka jest dla miasta kulą u nogi?

Z R ..
Gość

Ludeczkowie pisaliscie na forum ze chcecie czerwone wiec urzedniko-radni wpadli w popłoch i zadecydowali montować gawiedzi montować za ich dudki i niech nam hymny pochwalne piszą a ze byle jak. Szczegolow sie czepiacie. Sa jeszcze takie ktore chodnik blokują i nikomu nie przeszkadza Przyjdzie nowy rok bedzie nowy budrzet wyłożyć sie pare zlotych z waszej o przepraszam naszej kaski i sie poprawi .Wy bedziecie zadowoleni bo bedzie dobrze urzedniko -radni bo sukces i firma montujaca bo….
A powaznie to jest ktos kto z urzędniko-radnych to odbierał?

wpDiscuz