Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zagraliśmy Dla Igi


Tegorocznemu koncertowi i kiermaszowi charytatywnemu zorganizowanemu dla wsparcia Igi  przyświecały słowa Thomasa Jeffersona „Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych”. W ten przedświąteczny czas byli z nami ludzie o gorących sercach, którzy wytworzyli atmosferę miłości i nadziei.

KSP Mława nabór

Dla Igi – Wojowniczki walczącej z nowotworem zaśpiewały i zatańczyły dzieci z grupy II, III, IV, V, IX i X naszego przedszkola oraz Julka Grochowska z Katolickiej Szkoły Podstawowej, Natalia Siwiec z Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie, uczniowie  z klas: IIa, IIc, IIe, IIIa, Zuzia Szpara z kl. IIIb, Zuzia Pazderska z kl. IVa, Oliwia Brzozowska z kl. Vb, uczennice z kl. VIa  i VIb, Schola z parafii Św. Jana Kantego.

Tradycją już stało się, że nasze koncerty rozpoczyna występ Najlepszego Przekazu W Mieście tak też było teraz. Nasze serca napełniał rytmem zespół „Profi Dance” oraz grający i śpiewający Piotr Marlęga. Dziękujemy bardzo wszystkim ofiarodawcom, artystom oraz przybyłym gościom, którzy tego dnia z nami wspierali naszą akcję. To wspaniałe, że jest tak wielu dobrych ludzi, których również poruszyła historia Igi.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę! Zebraliśmy kwotę 7220,93 zł, które przekazaliśmy rodzicom Igi na jej dalsze leczenie.

źródło: ZPO nr 2

Relację z koncertu Dla Igi publikowaliśmy tutaj.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zagraliśmy Dla Igi"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Szczytny cel
Gość

Iga, uda sie i wyzdrowiejesz. Wesolych Swiat zycze.:-)

wpDiscuz