Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Macierzysta szkoła zagrała koncert dla Igi


To kolejny rok w którym Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 organizuje koncert charytatywny dla Igi Rudnickiej, uczennicy SP Nr 4, walczącej z chorobą nowotworową. Koncertowi towarzyszyła aukcja świątecznych ozdób i wolontariusze z puszkami, a całość zebranych pieniędzy przekazywana jest na leczenie dziewczynki.


16 grudnia sala gimnastyczna wólczańskiej szkoły wypełniła się dziećmi, którzy wraz ze swoimi rodzicami czy dziadkami przyszli wesprzeć Igę w jej zmaganiach z chorobą. Na scenie wystąpiły przede wszystkim dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej,  które przygotowały bardzo różnorodny repertuar. Były kolędy i pastorałki, ale również taniec i recytacja wierszyków. Nie zabrakło repertuaru dla nieco starszej młodzieży – akcję podobnie jak w roku ubiegłym wsparli członkowie mławskiej grupy Najlepszy Przekaz W Mieście – Adam Rudnicki i Kamil Demby, którzy zaśpiewali kilka piosenek. „Rudnik” opowiedział jakie wrażenie wywarła na nich jedna z wizyt w szpitalu onkologicznym i jak stała się inspiracją do napisania tekstu piosenki o zmaganiu najmłodszych z ta chorobą.Dyrektor Joanna Wyszkowska przeczytała list od Igi z podziękowaniem za wsparcie i pomoc. W tanecznych rytmach utworów wykonywanych przez Piotra Marlęgę dzieci świetnie się bawiły.

 JK

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Brava
Brava
4 lata temu

Brava dla szkoly na rzecz Igi

Serduszka
Serduszka
4 lata temu

Fajnie ze dzieci sa takie otwarte

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x