Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przetańczyć całą noc na Balu Seniora


slider-bPonad dwustu mławskich seniorów spotkało się 23 października w Mławskiej Hali Sportowej  na dorocznym balu seniora.


Tym razem wspólnej zabawie towarzyszył niecodzienny wystrój hali sportowej. Prawdziwy parkiet taneczny oraz profesjonalne oświetlenie, przeznaczone dzień wcześniej dla tancerzy biorących udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego stworzyło prawdziwie karnawałowy nastrój i klimat. Nasi seniorzy udowodnili, że na parkiecie potrafią czuć się co najmniej tak swobodnie,  jak uczestnicy imprez o randze ogólnopolskiej. Zanim jednak z aparatury DJ-a popłynęły pierwsze taneczne melodie, organizatorzy imprezy przygotowali dla uczestników niespodzianki. Wśród uczestników balu rozlosowane zostały karnety do mławskiego kina i inne drobne upominki. Potem jeszcze tylko ciepły posiłek, by pokrzepić się przed trwającą do północy zabawą.

Organizatorami balu byli: Starosta Mławski, Burmistrz Miasta Mława, Miejski Dom Kultury, Mławska Hala Sportowa, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

JK

« 1 z 6 »

Zobacz także Bal Seniora 2017:

Roztańczony Bal Seniora – zapraszamy na fotorelację!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ja
Ja
5 lata temu

Az dziw bierze, ze nie przemowil żaden Chinczyk czy Koreanczyk.W Mlawie jak i w całej Polsce wstyd, jeśli Polacy przemawiają.Azjaci tak, cacy!!!!No tak, tu nic nie uskubna!!!!!Emeryci sa tak biedni, ze to Im trzeba dac.A nasze ELYTY na pokaz, najpierwsi.

Krzysztof
Krzysztof
5 lata temu

Kampania wyborcza rozpoczęta- kolejne akcje to: całowania seniorek po rączkach, przeprowadzanie staruszek przez jezdnie, dni troski o los biednych emerytów i rencistów….. i w rzeczywistości mławskiej wybory wygrane

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  Krzysztof

Czyż nas, ludzi myślących, nie jest więcej niż tych naiwnych seniorek i seniorów, co to każdy uśmiech uważają za dobrą monetę, a przecież są uśmiechy, uśmieszki i zwykłe wykrzywianie ust. Ludzie ogarnijcie tych seniorów w swoich rodzinach i wytłumaczcie im jaka jest rzeczywistość, bo przecież świat idzie do przodu i ludzie teraz się szkolą w technikach manipulacji. Dziś już tak nie ma jak było kiedyś, że wszystko było czytelne, proste. Teraz wszystko jest zawoalowane.

Andrzej
Andrzej
5 lata temu

Co się dzieje dalej ze sprawą dyrektor MDK i jej jazdy pod wpływem alkoholu !!!??? wszyscy już zapomnieli ?

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  Andrzej

Nie Ty jeden chciałbyś to wiedzieć 🙂 ale wszyscy nabrali wody w usta, a pani dyrektor kwitnie

torki
torki
5 lata temu

ciekawe czy dyrektorka MDK-u też się gościła a potem jeździła samochodem i miała pretensje do Policjantów jak mogli ją kontrolować ??

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  torki

Gościć z pewnością się gościła, ale ona chyba zabrane prowko, chociaż… w sumie nic nie wiadomo. Sprawa zamieciona pod dywan, a więc może i prawo jazdy w kieszeni taka nasza polska rzeczywistość, jak się ma układy…

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x