Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przetańczyć całą noc na Balu Seniora


slider-bPonad dwustu mławskich seniorów spotkało się 23 października w Mławskiej Hali Sportowej  na dorocznym balu seniora.


Tym razem wspólnej zabawie towarzyszył niecodzienny wystrój hali sportowej. Prawdziwy parkiet taneczny oraz profesjonalne oświetlenie, przeznaczone dzień wcześniej dla tancerzy biorących udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego stworzyło prawdziwie karnawałowy nastrój i klimat. Nasi seniorzy udowodnili, że na parkiecie potrafią czuć się co najmniej tak swobodnie,  jak uczestnicy imprez o randze ogólnopolskiej. Zanim jednak z aparatury DJ-a popłynęły pierwsze taneczne melodie, organizatorzy imprezy przygotowali dla uczestników niespodzianki. Wśród uczestników balu rozlosowane zostały karnety do mławskiego kina i inne drobne upominki. Potem jeszcze tylko ciepły posiłek, by pokrzepić się przed trwającą do północy zabawą.

Organizatorami balu byli: Starosta Mławski, Burmistrz Miasta Mława, Miejski Dom Kultury, Mławska Hala Sportowa, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

JK

« 1 z 6 »

Zobacz także Bal Seniora 2017:

Roztańczony Bal Seniora – zapraszamy na fotorelację!

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Ja
Gość
Ja

Az dziw bierze, ze nie przemowil żaden Chinczyk czy Koreanczyk.W Mlawie jak i w całej Polsce wstyd, jeśli Polacy przemawiają.Azjaci tak, cacy!!!!No tak, tu nic nie uskubna!!!!!Emeryci sa tak biedni, ze to Im trzeba dac.A nasze ELYTY na pokaz, najpierwsi.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Kampania wyborcza rozpoczęta- kolejne akcje to: całowania seniorek po rączkach, przeprowadzanie staruszek przez jezdnie, dni troski o los biednych emerytów i rencistów….. i w rzeczywistości mławskiej wybory wygrane

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Czyż nas, ludzi myślących, nie jest więcej niż tych naiwnych seniorek i seniorów, co to każdy uśmiech uważają za dobrą monetę, a przecież są uśmiechy, uśmieszki i zwykłe wykrzywianie ust. Ludzie ogarnijcie tych seniorów w swoich rodzinach i wytłumaczcie im jaka jest rzeczywistość, bo przecież świat idzie do przodu i ludzie teraz się szkolą w technikach manipulacji. Dziś już tak nie ma jak było kiedyś, że wszystko było czytelne, proste. Teraz wszystko jest zawoalowane.

Andrzej
Gość
Andrzej

Co się dzieje dalej ze sprawą dyrektor MDK i jej jazdy pod wpływem alkoholu !!!??? wszyscy już zapomnieli ?

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Nie Ty jeden chciałbyś to wiedzieć 🙂 ale wszyscy nabrali wody w usta, a pani dyrektor kwitnie

torki
Gość
torki

ciekawe czy dyrektorka MDK-u też się gościła a potem jeździła samochodem i miała pretensje do Policjantów jak mogli ją kontrolować ??

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Gościć z pewnością się gościła, ale ona chyba zabrane prowko, chociaż… w sumie nic nie wiadomo. Sprawa zamieciona pod dywan, a więc może i prawo jazdy w kieszeni taka nasza polska rzeczywistość, jak się ma układy…