Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Roztańczony Bal Seniora – zapraszamy na fotorelację!


W sobotę 21 października br. seniorzy z Mławy i okolic spotkali się Balu Seniora. Bal zorganizowano już po raz piąty, uczestniczyło w nim około 260 osób.

Słoneczne ogrody Mława

Tegoroczna zabawa odbyła się w pięknie udekorowanej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. Wyśmienita zabawa rozpoczęła się o godzinie 18.00 i trwała do późnych godzin nocnych. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół DUO.
Organizatorami balu byli: Burmistrz Miasta Mława, Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

1500
Glanc

super biba 😀

Starszy

Seniorzy się bawią, wódeczka na stołach i dzidzia piernik na mikrofonie. Odlot.

Think more

Czy seniorzy pili tę „wódzię” z Twojej kasy? czy ze swojej?
Zazdrość d.pę zżera?
Dzidzia zaś ma… immunitet

Starszy

Za jakie swoje jak w tekście są wymienieni organizatorzy? No chyba że alko seniorzy wnosili jak na studniówkę. Młodzi duchem hje hje

młoda

To była płatna impreza przecież, każdy musiał zapłacić za wejście ze swojej kieszeni.

młoda

Trunek zresztą pewnie też ze swojej, bo wątpię, żeby organizator zapewniał. Widać że się dobrze bawili. Fajna impreza 🙂

Starszy

Ja im wódki nie żałuję dorośli sa niech piją, w końcu oleum od tego idzie w górę i trafia do głowy jak to w starych księgach mawiali hje hje

Think more

Tak, alkohol na imprezach seniorzy organizują sobie sami.
Czy zauważyłeś, że na stolikach były różnej marki alkohole? Przynoszą alkohol całkiem legalnie, a nie po kryjomu, a więc niezupełnie tak jak to się odbywa na studniówkach. Seniorzy są pełnoletni.
Nie należę do żadnej grupy seniorów jak by co i nie zaszczycam takich imprez swoją obecnością, ale oglądając zdjęcia można dojść do prawidłowych wniosków, a nie snuć jakieś zmyślone teorie.