Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o puchar Burmistrza Miasta Mława


3435672502aa9b2b2ea0eef5f03d58aeKlub Pływacki Płetwal Mława serdecznie zaprasza na Ogólnopolskie Zawody Pływackie o puchar Burmistrza Miasta Mława. Zawody już w najbliższy weekend, 23-24 kwietnia na krytej pływalni.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Celem zawodów jest popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży, zawody kontrolne przed Mistrzostwami Polski, promocja miasta i pływalni, integracja klubów pływackich.

ORGANIZATOR – Klub Pływacki Płetwal Mława

Współorganizator – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie

TERMIN I MIEJSCE – 23-24.04.2016

Kryta Pływalnia Mława ul. Kopernika 38

– Ilość torów – 6

– Temperatura wody – 27oC

– Pomiar czasu – elektroniczny

UCZESTNICTWO – w zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy posiadający ważne badania lekarskie w następujących kategoriach wiekowych: 2006 i młodsi, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000 i starsi.

Regulamin, komunikat organizacyjny.pdf

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Ruda

a fotogaleria z zawodów kiedy i gdzie będzie dostępna??

Max