Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o puchar Burmistrza Miasta Mława


3435672502aa9b2b2ea0eef5f03d58aeKlub Pływacki Płetwal Mława serdecznie zaprasza na Ogólnopolskie Zawody Pływackie o puchar Burmistrza Miasta Mława. Zawody już w najbliższy weekend, 23-24 kwietnia na krytej pływalni.


Celem zawodów jest popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży, zawody kontrolne przed Mistrzostwami Polski, promocja miasta i pływalni, integracja klubów pływackich.

ORGANIZATOR – Klub Pływacki Płetwal Mława

Współorganizator – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie

TERMIN I MIEJSCE – 23-24.04.2016

Kryta Pływalnia Mława ul. Kopernika 38

– Ilość torów – 6

– Temperatura wody – 27oC

– Pomiar czasu – elektroniczny

UCZESTNICTWO – w zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy posiadający ważne badania lekarskie w następujących kategoriach wiekowych: 2006 i młodsi, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000 i starsi.

Regulamin, komunikat organizacyjny.pdf

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ruda
Ruda
5 lata temu

a fotogaleria z zawodów kiedy i gdzie będzie dostępna??

Max
Max
5 lata temu
Reply to  Ruda
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x