Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Międzynarodowy Dzień Teatru w SP 4


„Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.”
T. Jasson „Lato Muminków”
 
27 marca na całym świecie celebrujemy teatr – sztukę spotkania, dialogu i wspólnego przeżywania emocji. Międzynarodowy Dzień Teatru nie mógł przejść bez echa w Szkole Podstawowej nr 4, gdzie młodzi aktorzy pod kierunkiem opiekunów – p. Ewy Kuczalskiej oraz p. Moniki Brzozowskiej pracują nad swoim talentem, bawiąc się przy tym przednio. Bo w teatrze chodzi właśnie o zabawę, o możliwość stania się kimś, kim nie jest się na co dzień. Dlatego uczniowie koła teatralnego zaglądając 27 marca do sal szkolnych SP 4, starali się pokazać, że teatr to cudowne miejsce…dla każdego…nawet dorosłych pań, które na co dzień odgrywają w tej szkole zupełnie inne ROLE.
SP 4
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
OSZUST
OSZUST
20 dni temu

GDZIE TO PALIWO PO 6 ZŁ?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x