Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym LEON!


Uczniowie klas 1–3 naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym LEON, którego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród najmłodszych, doskonalenie logicznego myślenia oraz zachęcanie uczniów do podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych.


Nasi uczestnicy z dużym zaangażowaniem rozwiązywali zadania wymagające sprytu, koncentracji oraz umiejętności matematycznych. Konkurs był dla nich świetną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i zmierzenia się z zadaniami przygotowanymi dla uczniów z całej Polski.

 Z ogromną radością informujemy, że Adam Wrotny z klasy 3a osiągnął bardzo wysoki wynik i zdobył III miejsce w konkursie! To wspaniałe osiągnięcie, które świadczy o jego pracowitości, systematyczności i matematycznym talencie.

 Serdecznie gratulujemy Adamowi oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu matematycznych pasji!

SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Emil
Emil
3 miesięcy temu

Gratulacje dla Adasia. Uwielbiam czytać takie wspaniałe informacje. Talent i pracowitość dają efekty.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x