Życzenia i podziękowania od Powiatu Mławskiego dla Pracowników Socjalnych
— 21/11/2025
Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, delegacja Powiatu Mławskiego złożyła oficjalne podziękowania i życzenia dla pracowników socjalnych.
Przedstawiciele Samorządu Powiatu – w osobach Starosty Mławskiego Witolda Okumskiego, Wicestarosty Tomasza Chodubskiego, Sekretarza Powiatu Jerzego Kąckiego, Skarbnika Powiatu Marioli Rostkowskiej oraz Członków Zarządu Artura Kacprzaka i Jacka Szlachty – przekazali na ręce dyrektorów kwiaty, listy gratulacyjne oraz pisemne wyrazy uznania.
Podziękowania i kwiaty odebrali:
-
Pani Marlena Watemborska – Dyrektor Centrum Administracyjnego do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kowalewie
-
Pani Barbara Brzozowska – Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie
-
Pan Łukasz Deptuła – Dyrektor Zespołu Ośrodków Wsparcia w Mławie
-
Pani Iwona Bartnicka – w imieniu Pani Anny Szczypińskiej, Kierownika Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Mławie
-
Pani Agnieszka Moszczyńska – w imieniu Pani Sylwii Olczak, p.o. Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie.Starostwo Powiatowe, oprac.red
- fot. Starostwo Powiatowe
-
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]
A dlaczego nie było Pani dyrektor z CUS? Myślałam, że tam też są pracownicy socjalni, czy się mylę?
Gratulacje dla Pani Barbary Brzozowskiej – właściwa osoba na właściwym miejsce. Pani Barbaro, życzę długich lat na stanowisku i oczywiście zdrowia oraz wytrwałości.
Nie będzie kabaretu… Będzie chór!
Pracuję uczciwie przez 34 lata, dostaje za to wypłatę i to jest moja nagroda za pracę.
Czym nagrodzone osoby zasłużyły na takie zaszczyty? Tym że wykonują swoją pracę?
Czy dostały dodatkowe pieniądze?
Dlaczego nikt nie odznacza np. pracownika który dba o zieleń w parku lub pana „stopka” który przeprowadza dzieci przez pasy?
Czym się różni? Gdzie niegdzie jest LUS PAS!!
„im się to po prostu należało”
Ufffff!!
Pani Marlenko brawo w pełni zasłużona!