OSP Stupsk zwycięzcą Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych 2025
— 10/09/2025
W miniony weekend w gminie Stupsk, odbyły się zawody sportowo–pożarnicze, w których udział wzięły drużyny z OSP Konopki, OSP Stupsk, OSP Rosochy, OSP Wyszyny Kościelne i OSP Dąbek.
Po zaciętej rywalizacji w strażackich konkurencjach, najlepszą drużyną okazała się OSP ze Stupska. Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:
- miejsce – OSP Stupsk (89 pkt)
- miejsce – OSP Wyszyny Kościelne (100 pkt)
- miejsce – OSP Konopki (109 pkt)
- OSP Dąbek (126 pkt)
- OSP Rosochy (127 pkt)
Dekoracji zwycięzców dokonali wójt Jacek Świderski i Zastępca Komendanta PSP w Mławie mł. kpt. Łukasz Kwitek.
źródło i fot. gmina Stupsk
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]