Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kino plenerowe w Mławie. Pierwszy seans już 1 lipca


Lato w Mławie to nie tylko koncerty i potańcówki. To także doskonała okazja, by wspólnie z rodziną i znajomymi spędzić wieczór przy dobrym filmie.


W każdy wtorek lipca o godzinie 21:30 zapraszamy na Wtorkowe Kino pod Gwiazdami – cykl bezpłatnych seansów plenerowych, które odbędą się na placu za Hotelem Mława. To wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy cenią dobrą rozrywkę i lubią się zrelaksować.

Wygodne leżaki, świeże powietrze i klimat wakacyjnego pikniku sprawią, że wtorkowe wieczory nabiorą wyjątkowego charakteru. W repertuarze znajdą się zarówno lekkie komedie, jak i filmy pełne emocji – idealne na wakacyjny odpoczynek.

Repertuar:

1 lipca – „Dzień dobry, kocham Cię!”

Romantyczna komedia, która poprawi humor nawet największemu pesymiście.

8 lipca – „Zołza”

Błyskotliwa i bezkompromisowa opowieść o silnych kobietach i słabościach mężczyzn.

15 lipca – „Aplik@cja”

Historia o miłości, technologii i relacjach we współczesnym, cyfrowym świecie.

22 lipca – „London Town”

Muzyczna podróż do lat 70. i czasów punk rocka.

29 lipca – „Skazany”

Poruszający dramat z mocnym przekazem i świetnym aktorstwem.

Zachęcamy, aby zabrać ze sobą koc, znajomych i dobry nastrój. Organizatorzy zapewnią 100 leżaków oraz niepowtarzalną atmosferę. Warto również pamiętać o cieplejszej odzieży.

Seanse rozpoczynają się punktualnie o 21:30, gdy nad Mławą pojawiają się gwiazdy. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
10 miesięcy temu

Kino plenerowe zamiast w centrum, to na wygwizfowie – super sprawa.

Czemu tych potańcówek nie przeniosą tam, tylko w są w parku. W parku już nie ma żadnych ptaków nawet rano. Są tylko wrony i gołębie.
Stragany na Św. Wojciecha też na stadionie, a warczące i smrodzące auta zaś w samym rynku.

Expert
Expert
10 miesięcy temu

Po odejściu Sławka coś ruszyło…

Mławianin !!!
Mławianin !!!
10 miesięcy temu
Reply to  Expert

Mógł byś wymienić i podać przykłady w których coś się ruszyło w naszym mieście ???

Walcowy
Walcowy
10 miesięcy temu
Reply to  Mławianin !!!

Niech obwodnica lepiej ruszy bo zima idzie …

Malkontent!
Malkontent!
10 miesięcy temu
Reply to  Expert

Ale co ruszyło? Chyba balet w Ambasadorze nowe auto dla 2/3 zastępcy i fuchy na lewo i prawo! Zastanów się co gadasz pseudo expercie ! A może u ciebie coś ruszyło dostałeś wymarzoną pracę?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x