Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dni Mławy 2025 – znamy program


Lubisz hip-hop, folk, a może taneczne rytmy? W Mławie czeka na Ciebie muzyczne święto z Hodakiem, zespołem Bubliczki i wieloma innymi artystami. Do tego jarmark, strefa rekreacyjna i zlot samochodowy. Brzmi ciekawie? Sprawdź szczegóły! 🎶


📅 11–13 lipca to trzy dni pełne koncertów i atrakcJI

  • Piątek (11.07) – hip-hopowe brzmienia , a gwiazdą wieczoru będzie Hodak.
  • Sobota (12.07) – dzień pełen różnorodnych wydarzeń: Jarmark Wojciechowy, strefa rekreacyjna, zlot samochodów oraz koncerty zespołów Starsi, Weekend, Piersi, Michał Szczygieł, Feel.
  • Niedziela (13.07) – folkowe zakończenie z zespołem Bubliczki, które dostarczy niezapomnianych muzycznych wrażeń.
                                                                                           HK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
18 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Małomiasteczkowy
Małomiasteczkowy
11 miesięcy temu

A w Ciechanowie znowu gwiazdy. Można? Można. U nas, bez komentarza.

Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy temu

A u nas znów „kupa” malkontentów.

Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy temu

A bedzie wystep 3 burmistrzow i nowej gwiazdy komendanta/naczelnika od promocji miasta i swojej kieszeni to dopiero ludzie by ogladali

Rak
Rak
11 miesięcy temu

Panie burmistrzu a gdzie te obiecani raperzy dla młodzieży?

Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy temu

jesli chodzi o prawdziwe gwiazdy w Mławie to mamy pania Skarbnice i długo długo nic
zadni artyści tego nie zmienią

Mieszkaniec
Mieszkaniec
11 miesięcy temu

Jakie zespoły ludzie, najważniejsze że w namiocie dyzma będzie miał wyżerkę!!!

Olka
Olka
11 miesięcy temu

Wszystko ok, ale Jarmark Wojciechowy winien być w rynku, a zlot śmierdzieli na Kopernika.
Miasto Mława w ogóle nie dba o jakość powietrza.
W innych miastach nie wpuszczają aut spalinowych do centrum miasta, a u nas robi się zlot starych aut – to powinno być zakazane, tak samo jak z tymi śmierdzącymi i buczącymi motocyklami, które przekraczają wszelkie normy dopuszczalnego hałasu.

Nnn
Nnn
11 miesięcy temu
Reply to  Olka

W jakich miastach nie wpuszczają aut spalinowych, bo pierwsze słyszę. Co najwyżej są strefy czystego transportu, ale i to nie oznacza zakazu wjazdu aut spalinowych.

Doris
Doris
11 miesięcy temu
Reply to  Olka

Pewnie wyborcą Trzaskowskiego szanowna Pani jest,bo on dąży do zakazu aut spalinowych.Przecietnych ludzi nie stać na nowe hybrydy.A kurniki i dużo innych rzeczy w Mławie Pani nie śmierdzi?

Jacek
Jacek
11 miesięcy temu
Reply to  Doris

jestem wyborcą TRZASKOWSKIEGO, oczywiście że ten zakaz ma sens, to weż się za robote miernotą – ale pisowate społeczeństwo to tylko miernoty, alfonsy, zwolennicy putina, i kombinują z mieszkaniami, lenie ….!!!

Marcin
Marcin
11 miesięcy temu
Reply to  Olka

A idź się przyklej

Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy temu
Reply to  Olka

Szanowna Pani, może trudno to zrozumieć ale auta elektryczne trzeba wyprodukować. Produkcję takiego cuda powoduje ogromne straty w środowisku już na tym etapie. Auto elektryczne ma sens tylko i wyłącznie w krajach korzystających z energii odnawialnej-czytaj nie w Polsce. To jest tylko złuda, że te auta nie trują. Oczywiście auta spalinowe nie są lepsze ale tutaj sprawa jest prosta i nie wiadomą dlaczego nie kontrolowana. W tym przypadku liczy się sprawność silnika, czyli spalanie paliwa w sposób optymalny, co powoduje najmniejsze z możliwych dla danego motoru emitowanie zanieczyszczeń. To trzeba badać na przeglądach technicznych i auta nie spełniające kryteriów, odsyłać na złom. Czy silnik v6 nowego samochodu, palącego 20 litrów w mieście, będzie bardziej ekologiczny niż 1.0 starego, sprawnego 20 letniego samochodu palącego 5l? Decyzja w Warszawie jest idiotyczna, bo obejmuje zakazem samochody ze względu na rocznik a nie z uwagi na emitowane przez niego zanieczyszczenia. Dlatego jest idiotyczna. Nie dlatego, że zakazuje.

Tylko pytam
Tylko pytam
11 miesięcy temu
Reply to  Olka

Wyprowadź się na wieś Olka, zlot aut jest raz w roku, nie przesadzaj i auta nie kopcą tylko stoją większą część dnia, współczuję już przekwitasz?

Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy temu

w końcu fajne zespoły !

Człowiek Kultura
Człowiek Kultura
11 miesięcy temu

Trochę lepiej ponieważ nie ma za dużo disco polo, ale do kulturalnej imprezy jeszcze dużo brakuje

Expert
Expert
11 miesięcy temu

Po odejściu Sławka coś drgnęło…

Książę
Książę
11 miesięcy temu
Reply to  Expert

Chyba Tobi w spodniach

Olka
Olka
11 miesięcy temu
Reply to  Książę

Oho, kompania Sławka w natarciu. 😀

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x