Biało – czerwono w gminie Stupsk!
— 02/05/2025
Gmina Stupsk już od kilku lat z okazji Święta Flagi i Narodowego Święta Niepodległości organizuje wyjątkową Biało-czerwoną Kampanię Patriotyczną! Tak było i w tym roku.
Podczas wydarzenia rozdawano mieszkańcom flagi uszyte z sercem przez seniorki. Dodatkowym elementem patriotycznym był konkurs fotograficzny „Ubierz się w Polskę”. Wszystkie nadesłane prace były przepiękne i pełne patriotyzmu, ale rolą organizatorów było wskazać te najlepsze. Jak się okazało to najpiękniejsze wykonała Wiktoria Palak, a kolejne miejsca zajęły Martyna Kaca i Marcelina Eremus.
Jak przystało na majówkę, nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych – dzieci mogły poszaleć na dmuchańcu, wziąć udział w animowanych zabawach, a głodni raczyli się pysznym grillem. Dodatkowo każdy chętny mógł własnoręcznie uszyć biało-czerwony kotylion.
źródło i fot. Aktywna Gmina Stupsk
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]