Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Obywatel Iraku zatrzymany na terenie powiatu żuromińskiego z nieważnym fińskim prawem jazdy



fot. ilustracyjne

Kolejny kierowca bez prawa jazdy zatrzymany przez żuromińskich policjantów. Sprawą zajął się są w trybie przyspieszonym. Tym razem był to obywatel Iraku.

W poniedziałek (7.04) patrol żuromińskiej drogówki w Lubowidzu zatrzymał do kontroli iveco, którego kierowca przekroczył prędkość. Okazało się, że 47-letni obywatel Iraku posiada prawo jazdy wydane w Finlandii, które straciło ważność w połowie ubiegłego roku. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a czynności w tej sprawie wykonano w trybie przyspieszonym.

47-latek został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Mławie, gdzie ukarany został grzywną w wysokości 1500 złotych za popełnione wykroczenie. Sąd orzekł również środek karny w postaci zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na 6 miesięcy.

Polskie przepisy prawa nie przewidują szczególnego traktowania kierowców spoza terenu RP. Obcokrajowcy odpowiadają więc na takich samych zasadach, jak kierowcy w Polsce.

Autor: asp. Tomasz Łopiński

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
7 dni temu

Multikulti od prince polo wafel ich nasciaga razem z ryżym donkiem

Anonim
Anonim
7 dni temu
Reply to  Anonimowo

To co jest w Mławie Ti pinokio że swoją bandą naściągał, Nie przeszkadza ci?
Myślisz że jak prezydentem zostanie pucia pucia to miltikulti zniknie? – trzeba być id.otą, żeby wierzyć co ten ignorant obiecuje. Ten drugi, memcen, tak samo. Ten drugi to zapomina o tym o czym mówił wczoraj.

Last edited 7 dni temu by Anonim
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x