Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Całodobowa opieka na odległość dla mławskich seniorów. Zgłoszenia do 26 lipca


Centrum Usług Społecznych  w Mławie rozpoczęło nabór do programu Korpus Wsparcia Seniorów. Jego uczestnicy będą mieli zapewnioną całodobową opiekę na odległość. Otrzymają opaski, które w razie potrzeby pozwolą im wezwać pomoc.


Chętni mogą się zgłaszać do CUS-u do 26 lipca. Program adresowany jest do osób z Mławy, które ukończyły 60 lat.
Wszelkie informacje oraz dokumenty do złożenia w Centrum Usług Społecznych w Mławie znajdują się w poniżej oraz są dostępne w siedzibie Centrum, ul. Joachima Lelewela 7, tel. 23 654 35 60.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
13 dni temu

Brak dokumentów do pobrania.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x