Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pani Genowefa Szerszeń obchodziła 100 urodziny


Pani Genowefa Szerszeń, mieszkanka gminy Wiśniewo obchodziła 100. urodziny. Z okazji tego pięknego jubileuszu, 9 lipca pani Genowefa otrzymała piękne życzenia i kwiaty od wójta Grzegorza Woźniaka. Do życzeń dla jubilatki dołączyła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Agnieszka Sobotka, która odczytała List Gratulacyjny od Premiera Rzeczpospolitej Polskiej Donalda Tuska. Również przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia odczytali list gratulacyjny Prezesa KRUS i złożyli życzenia.


– To niebywale piękny wiek i cieszymy się, że ten uroczysty dzień mogliśmy świętować razem z naszą Jubilatką. Wspaniale było widzieć jej uśmiech na twarzy i wdzięczność. To była podniosła, pełna wzruszeń chwila. Pani Genowefie raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia i siły! – gratulował jubilatce w mediach społecznościowych Urząd Gminy w Wiśniewie.

red.

fot. UG Wiśniewo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mruczek
Mruczek
13 dni temu

Nic nie bol tak jak życie

Milka
Milka
13 dni temu
Reply to  Mruczek

Widząc uśmiech u stu latki twierdzę inaczej
Zycie jest piękne, z przeszkodami trzeba sobie radzić i brać z tego życia co najlepsze

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x