Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stupsk. Zderzenie z łosiem


Wczoraj wieczorem, na drodze wojewódzkiej nr 615, tuż za Stupskiem w stronę Ciechanowa doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem. Pojazdem podróżowało łącznie 5 osób, dwoje dorosłych i troje dzieci. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń i nie zachodziła potrzeba hospitalizacji. Również łoś oddalił się o własnych siłach z miejsca zdarzenia. Działania zabezpieczające prowadzili strażacy z JRG Mława oraz OSP Stupsk.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x