Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poważny wypadek we Wróblewie. Poszkodowany w szpitalu


Wczoraj w miejscowości  Wróblewo (gm. Radzanów) doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Podczas podnoszenie ciągnikiem ciężkiego tregla mężczyznę przygniótł ten element.


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały OSP Radzanów, dwa zastępy JRG Mława, policja, zespół ratownictwa medycznego i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyznę, który był przytomny udało się wydobyć spod przygniatającego elementu i druhowie z OSP Radzanów udzielili poszkodowanemu pomocy medycznej. Na miejscu wypadku wylądował śmigłowiec LPR, ale ostatecznie poszkodowanego do szpitala zabrał zrm. Okoliczności wypadku ustala policja.

red.

fot. OSP Radzanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x