Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski „Ekonomik” zaprasza na jubileusz stulecia szkoły i zjazd absolwentów [FILM]


Zespół Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r., zwany popularnie „Ekonomikiem” obchodzi w tym roku jubileusz stulecia powstania szkoły. Z tej okazji 27 września 2024 r. odbędą się uroczystości oraz VIII zjazd absolwentów.


Szkołą już teraz zaprasza do wzięcia w nich udziału. Szczególne zaproszenie kieruje do swoich absolwentów. Zjazd absolwentów zawsze jest niezwykłą okazją do tego, by po latach odnowić znajomości z kolegami i koleżankami z klasy, porozmawiać z nauczycielami i wrócić pamięcią do tego, co działo się na lekcjach i zobaczyć, jak zmieniła się szkoła.

Aby zgłosić się do udziału w Zjeździe wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdioVAAOABrh44nnrjC3N0zVp1Fkh8Bs0KdjILPnhd0wkBtw/viewform?pli=1&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1CHoXmCkFC74gRnwGrjXdkgeLNA6QDy5gqjAJQhYxUHszt9OU1w3zHPR0_aem_bWsRNnFM8JmjwrJ_36CY3g

Potwierdzeniem udziału w VIII Zjeździe Absolwentów Ekonomika będzie wpłata na konto:  Stowarzyszenia Absolwentów „Ekonomika”, ul. Warszawska 44a, 06-500 Mława (nr konta: 18 1600 1462 1747 7883 2000 0001) w terminie do 31.07.2024r.

W tytule prosimy wpisać swoje Imię i Nazwisko oraz „Opłata zjazdowa”.

Absolwentów, którzy deklarują udział w Zjeździe, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do końca lipca b.r.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x