Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Nocna ulewa i zalane ulice


Dzisiejsza nocna ulewa, choć krótkotrwała jednak spowodowała, że kilka ulic zostało zalanych. Mławscy strażacy otrzymali tylko jedno zgłoszenie o zalaniu ulicy Napoleońskiej na odcinku około 400 metrów. Zastępy z JRG Mława oraz OSP Mława, wypompowały tam wodę przy użyciu pomp szlamowych. Na skutek intensywnych opadów zalania pojawiły się też na innych ulicach, jak choćby Pogorzelskiego czy Granicznej. Tu jednak mieszkańcy nie wzywali strażaków.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wodnik Szuwarek
Wodnik Szuwarek
10 miesięcy temu

Ulica Napoleońska za torami wąskotorówki patologia od tylu lat. Strażacy od 5tej rano pompujący wodę. Czy naprawdę nie można zrobić porządku z notorycznym zalewaniem???

Mlawianka
Mlawianka
10 miesięcy temu

Po 4 nad ranem ul Warszawska ciężko było przejechać żeby samochód nie stanął…

Kolo
Kolo
10 miesięcy temu
Reply to  Mlawianka

Mi tez stanął

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x