Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo zaprasza na baseny odkryte


W Strzegowie rozpoczął się letni sezon kąpielowy i gmina zaprasza na odkryte baseny na boisko przy stadionie – Strzegowo, ul. Sportowa 11. Baseny będą czynne codziennie od 10 do 18, a wstęp jest bezpłatny.


red.

fot: Strzegowo.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Katolik
Katolik
22 dni temu

Ja to bym wnioskował żeby z dziesięć kościołów pobudowac w mlawi zamiast tych miejsc rospusty

Wyborcy
Wyborcy
24 dni temu

Panie gegol czekamy na baseny, zdjęcia były teraz FAKTY!!!

Emeryt
Emeryt
25 dni temu

A nowy burmistrz to co zaspał i cała rada Miasta zajęty jest zwalnianiem ludzi
Lodowisko było nawet kryte
Zobaczymy czy teraz w tą zimę będzie no i wyciąg

MLAWIANIN !!!
MLAWIANIN !!!
24 dni temu
Reply to  Emeryt

Ciężko jest naprawiać to co przez 17 lat zostało zaniedbane, w czym brał TAKZE udzial obecny Burmistrz, na usprawiedliwienie można napisać że było to za zgodą byłego Burmistrza a obecnie Radnego !! A teraz po wyborach obecny Burmistrz chce tamte błędy naprawić — czekamy aż powstanie plac zabaw dla dzieci i przybędzie więcej ławek — przydałby sie prysznice,bo woda w Zalewie Ruda jest bardzo zanieczyszczona !! Trzeba mieć nadzieję że w tym roku wróci TAKZE molo — a obecny Burmistrz zrealizuje swoje przedwyborcze plany !!!

Do emeryt
Do emeryt
23 dni temu
Reply to  Emeryt

To atrapa nie lodowisko.

Emeryt
Emeryt
23 dni temu
Reply to  Do emeryt

Ale było

Emeryt
Emeryt
23 dni temu
Reply to  Do emeryt

A basen odkryty gdzie jest

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
25 dni temu

No proszę jeśli sie chce to można wszystko zrobić– ale to trzeba chcieć a nie stwarzać problemu tak jak to Die dzieje w Mławie!! Baseny ma Strzegowo — Przasnysz, Działdowo buduje basen otwarty wiele kampielisk ma Ciechanów — tylko w Mławie da problemy, a te problemy stworzył nie kto inny ale obecny Radny były Burmistrz Kowalewski — który przez 17 lat swych rządów doprowadził do takiej sytuacji, bo uważał że doprowadził do takiej sytuacji zasypując stary basen otwarty, 100/50 metrów że jeśli zbuduje basen zamknięty to jest to wystarczające.A skąd sie biorą problemy ze sezon nad Zalewem będzie trwał tylko miesiąc,– a no stąd że dyr.Butryn przed sezonem powiedział że Zalewem winien zająć sie Wójt gm.Lipowiec bo leży on na terenie gminy, zapomial pan dyr. że Lipowiec leży w granicach powiatu mławskiego ale widać że trudno było, powziąć inicjatywę, aby wspólnie coś zrobić, NO ALE DLA KOWALEWSKIEGO NAJWAZNIEJSZA BYLA WSPÓŁPRACA Z DEVELOPERAMI!! — no ale co mieszkańcy — a mieszkańcy jakoś sobie dadzą radę -+ mają samochody a na mazury jest bardzo blisko !!

Jo jo
Jo jo
25 dni temu

Masz racije

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x