Wiśniewo. Turniej piłki nożnej i akcja charytatywna „Gramy dla Czarka”
— 27/06/2024
29 czerwca 2024 r. o godzinie 10.00 na boisku szkolnym w Wiśniewie odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Akademię Piłkarską „NAZAR” pod patronatem wójta Gminy Wiśniewo.
Celem turnieju jest zbiórka funduszy na zakup nowoczesnej pompy insulinowej dla Czarka Długoszewskiego. Koszt pompy to około 26 tys złotych. W turnieju weźmie udział 9 drużyn. Zaplanowano również wiele atrakcji oraz ciepłe posiłki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. Serdecznie zapraszamy!
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]