Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jechał za radiowozem i migał światłami. Niecodzienna interwencja policji


fot. ilustracyjne


Niecodzienną interwencję przeprowadził policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Funkcjonariusz pilotował do szpitala samochód, którego pasażer uległ wypadkowi w pracy. Sytuacja była poważna, bowiem mężczyzna wymagał natychmiastowej pomocy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (25.06). Zainteresowanie funkcjonariusza z Wydziału Ruchu Drogowego wzbudził samochód, którego kierowca jechał za radiowozem i migał światłami. Policjant zatrzymał się, by sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania. Okazało się, że kierowca potrzebował pomocy. Wiózł kolegę, który uległ wypadkowi w pracy, podczas wykonywanej pracy. Do oka dostała mu się silnie żrąca substancja, która mogła spowodować utratę wzroku.

Mężczyzna poprosił o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. Policjant wiedział, że w takiej sytuacji liczy się każda minuta, natychmiast skontaktował się z dyżurnym komendy i podjął pilotaż forda do szpitala.

Natychmiastowa reakcja policjantów i sprawnie przeprowadzona interwencja pozwoliła na udzielenie choremu bardzo szybko profesjonalnej pomocy medycznej.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x