Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ogólnopolski Turniej Piłkarski „JOKER MŁAWA CUP”


W sobotę 6 lipca rozegrany zostanie kolejny turniej z serii JOKER MŁAWA CUP. Tym razem turniej główny będzie miał formułę OPEN.


Całe wydarzenie podobnie jak w latach ubiegłych będzie składało się z trzech części:

  • 00 – 14.00 – JOKER MŁAWA CUP turniej piłki nożnej dla młodzieży 14.00 – 20.00 – OGÓLOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – JOKER MŁAWA CUP  – kategoria OPEN
  • 00 – 19.00 – IMPREZY TOWARZYSZĄCE dla dzieci, młodzieży i całych rodzin

Wszystkie wymienione wydarzenia odbędą się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie (boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko Orlik, płyta główna stadionu). Wszystkie wydarzenia organizowane będą  wspólnie z Dyrektorem MOSiR Mława. Zawody odbywać się będą pod Honorowym Patronatem Piotra Jankowskiego, Burmistrza Miasta Mławy oraz Witolda Okumskiego, Starosty Mławskiego.

Celem organizacji zawodów jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych a także integracja całego środowiska piłkarskiego na obszarze Mławy
i Mazowsza.

W turnieju swój udział potwierdziło już 10 zespołów, zarówno lokalne zespoły amatorskie jak i ekipy z Olsztyna, Brodnicy, Włocławka, Płocka. Organizatorzy przygotowują się na przyjęcie 15-18 zespołów w kategorii OPEN i ok. 10 w kategorii 14-20 lat.

Jak co roku nie zabraknie wielu cennych nagród, statuetek, bogatego cateringu oraz szeregu imprez towarzyszących o które zadbają członkowie Stowarzyszenia Fly High.
W programie znalazły się animacje, konkurencje sprawnościowe dla dzieci, strzelnica, miniturnieje na boisku mobilnym z bandami, konsultacje ze specjalistami oraz pokazowy trening fitness dla Pań.

Patrona medialny nad wydarzeniem objął portal Codziennik Mławski.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x