Redakcja portalu Codziennik Mławski zastrzega sobie wszelkie prawa do publikowanych treści. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego //codziennikmlawski.pl wyłącznie do niekomercyjnego użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie lub sprzedaż zawartości portalu Codziennik Mławski są zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji i będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.
Jak betonujecie coraz więcej ziemi to gdzie ta woda ma odpływać? Więcej skwerów i zieleńców a nie samochodoza i betonoza.
Skutki globalnego ocieplenia, ale lepiej wciąż przymykać oczy na rzeczywistość. Rzeczywistość, która będzie nas coraz więcej kosztować.