Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nadszedł czas pożegnania i wakacji


18 czerwca w przedszkolu SP nr 2 w Mławie odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego, w którym oprócz „zerówkowiczów” wzięli udział rodzice. Dziesięć miesięcy minęło jak jeden dzień. Nadszedł czas pożegnania i wakacji. Były wiersze, piosenki, układy taneczne, ale w tak szczególnym dniu nie mogło zabraknąć poloneza, który zachwycił wszystkich gości. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne i recytatorskie. Na koniec uroczystości, przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.


źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x