Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zanim wsiadł za kierownice wypił dwa mocne piwa. Na koncie miał cztery sądowe zakazy kierowania


We wtorek 18 czerwca podczas nadzoru na terenie Mława- Wólka, patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwego kierującego mazdą. Jak się okazało, 25-letni mieszkaniec pow. mławskiego miał cztery sądowe zakazy kierowania pojazdami. Grozi mu wysoka grzywna oraz wieloletnia kara pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło wieczorem. Patrol ruchu drogowego zauważył kierowcę mazdy, który już wcześniej stracił uprawnienia do kierowania. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany do kontroli. 25-letni mieszkaniec pow. mławskiego był pod wpływem alkoholu (ponad 0,8 promila). Jak oświadczył w rozmowie z policjantami, zanim wsiadł za kierownice wypił dwa mocne piwa. W trakcie kontroli okazało się, że zatrzymany nietrzeźwy kierowca ma cztery sądowe zakazy kierowania pojazdami. Jego mazda została odholowana a 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Dziś (19.06), po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do sądowych zakazów. Grozi mu wysoka grzywna oraz wieloletnia kara pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji.

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x