Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjanci w Mławie użyli systemu kamer ICam. Lawina wykroczeń


Wczoraj, na terenie Mławy, prowadzone były działania kontrolne z wykorzystaniem mobilnego systemu kamer ICam. Patrole z mławskiego wydziału ruchu drogowego współpracowały z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. W ciągu kilku godzin ujawniono 20 różnych wykroczeń. Działania kontrolne, przy użyciu systemu ICam, będą prowadzone systematycznie.
 
Policjanci nadzorowali ruch w rejonie skrzyżowań i przejść dla pieszych, gdzie wcześniej dochodziło do niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Tego typu działania na terenie Mławy prowadzone były po raz drugi. System kamer zarejestrował wykroczenia, popełniane przez kierujących samochodami oraz rowerzystów. Główne przewinienia, ujawniane w trakcie działań to niestosowanie się do znaku STOP oraz  przejeżdżanie rowerem przez przejście dla pieszych. Podczas dwóch kontroli drogowych okazało się, że kierujący samochodami nie mieli uprawnień. Zatrzymani do kontroli  sprawcy wykroczeń ukarani zostali mandatami. W jednym przypadku policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu.

W celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, na terenie miasta, działania kontrolne z wykorzystaniem mobilnego systemu kamer ICam, będą systematycznie powtarzane.


źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
MieszkoIV
MieszkoIV
21 dni temu

To nie zawód to charakter. A kto z ps… się trzyma to patologia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x