Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niedzielne country w mławskim parku [FOTO, FILM]Znany już w Mławie zespół Drink Bar Country, który wystąpił w niedzielę 16 czerwca na scenie w parku miejskim otworzył sezon letniego cyklu koncertów w ramach projektu „Z kulturą za pan brat”.  Jak się okazało, muzyka country ma w naszym mieście sporą grupę sympatyków, która nie tylko potrafi zanucić znane przeboje z tego gatunku, ale również świetnie poradzić sobie w tańcu liniowym. I taki właśnie pokaz zobaczyliśmy przed sceną w mławskim parku.

red.

fot. Sz.W

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Billy The Kid
Billy The Kid
1 miesiąc temu

Fajnie że jest taka inicjatywa. Osoby starsze się aktywizują i spotykają. Bardzo na propsie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x