Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Rodziny w Wieczfni Kościelnej


„Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata” to hasło przewodnie Dnia Rodziny, który świętowano w Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej 13 czerwca bieżącego roku. Na tę uroczystość środowiskową tłumnie przybyli rodzice wszystkich przedszkolaków oraz zaproszeni goście.


Biedroneczki, Pszczółki oraz Motylki dały pokaz swoich talentów taneczno-wokalnych. W ramach realizacji projektu Kultura edukuje i łączy pokolenia w Gminie Wieczfnia Kościelna – 3, 4, 5 i 6- latki zaprezentowały grę na instrumentach muzycznych i improwizacje ruchowe z wstążkami. Maluchy ćwiczyły te umiejętności podczas zajęć rytmiki realizowanych w szkole, w ramach ww. projektu. Wielu wzruszeń dostarczyły własnoręcznie wykonane upominki,  wręczane rodzicom przez dzieci. Po występach czekały na wszystkich słodkości, ścianka do wspólnych zdjęć oraz wspólne zabawy, które wprowadziły wiele uśmiechu i radości na wszystkich twarzach.

źródło i fot. SP Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
1 miesiąc temu

Oo jest i Andzia. Pozdrawiam 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x