Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Remont drogi powiatowej Staroguby – Strzegowo na ukończeniu


Zadanie pn. „Remont drogi powiatowej nr 2356W Staroguby – Strzegowo” zostało dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.


Dobiegają końca prace związane z realizacją zadania pn. „Remont drogi powiatowej nr 2356W Staroguby – Strzegowo”. W ramach realizacji zadania wykonano roboty remontowe w postaci frezowania istniejącej nawierzchni drogi na długości odcinka wynoszącej 2,00 km.

Po frezowaniu wykonano warstwę wyrównawczą z betonu asfaltowego oraz ułożono nową nawierzchnię warstwy ścieralnej. Na odcinku objętym opracowaniem została wykonana odnowa istniejących rowów drogowych oraz zostały uzupełnione pobocza. Do wykonania pozostały elementy związane z organizacją ruchu.  Zakończenie prac przewidziane jest na dzień 17 czerwca 2024 r.

Umowa o dofinansowanie została podpisana 21 grudnia 2023 r.

Źródłami finansowania są:

– Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg – 1 199 999,98 zł

– Pomoc finansowa Gminy Strzegowo – 120 000,00 zł

– Wkład własny Powiatu Mławskiego – 248 616,30 zł

Całkowita wartość zadania wynosi: 1 568 616,28 zł

 

 

 

art.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]