Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Laureaci konkursu „Dbam o zdrowie-pomagam sobie” otrzymali nagrody


We wtorek 11 czerwca 2024 r. w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie Filia w Mławie rozstrzygnięto konkurs plastyczny ph. „Dbam o zdrowie-pomagam sobie”, którego celem było m.in. propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie świadomości dzieci na temat konieczności dbania o formę zdrowotną oraz kondycję fizyczną i psychiczną oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczniów. Adresatami konkursu byli uczniowie klas: I-VIII szkół podstawowych w powiecie mławskim. Spośród 86 prac nagrodzeni zostali:


W kategoria klas I – III

I miejsce Nikola Gutkowska (Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie)

II miejsce Zofia Choszczewska (Szkoła Podstawowa w Stupsku)

III miejsce Artur Sudziarski (Szkoła Podstawowa nr 3 w Mławie)

W kategoria klas IV-VIII

I miejsce Weronika Gruca (Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie)

II miejsce Małgorzata Danelczyk (Społeczna Szkoła Podstawowa „Wyspianum” w Mławie)

III miejsce Julia Welenc (Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie)

Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Grzywna (SP nr 3 w Mławie), Gabriel Marciniak (SP nr 7 w Mławie), Gabriela Wąsowska (SP nr 7 w Mławie), Liliana Smolińska (SP nr 7 w Mławie), Zuzanna Zatyka (SP w Bogurzynie), Antonina Choroś (SP nr 6 w Mławie), Dominika Czerniawska (SOSzW w Mławie), Antonina Prusik (SPnr 6 w Mławie), Gabriel Welenc (SP nr 1 w Mławie), Maja Maruszewska (SP nr 1 w Mławie),Maja Woźniak (SP w Szydłowie), Lena Siemianowska (SP nr 4 w Mławie), Hanna Sosińska (SP nr 3 w Mławie), Antonina Jabłońska (SPnr 3 w Mławie), Kalina Zarębska (SP nr 3 w Mławie, Marta Rachuba (SP w Dębsku).

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy talentu!

źródło i fot.: Biblioteka Pedagogiczna w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x