Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Finałowy Turniej Rekreacyjno – Sportowy Mławskich Szkół Podstawowych za nami


8 czerwca na Mławskiej Hali Sportowej odbył się ostatni, finałowy Turniej Rekreacyjno – Sportowy Mławskich Szkół Podstawowych dla klas II i III. Do rywalizacji w klasach II przystąpiło 7 zespołów zaś w klasach III 6.


Zespół Placówek Oświatowych nr. 1

Szkoła Podstawowa nr. 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie

Szkoła Podstawowa nr. 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie

Szkoła Podstawowa nr. 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie

Szkoła Podstawowa nr. 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr. 7 im. Zuzanny Morawskiej w Mławie

Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego w Mławie.

Chłopcy i dziewczynki z klas II i III rywalizowały w 4 konkurencjach m.in.:

slalom z woreczkiem na głowie pomiędzy pachołkami, rzut piłką od unihokeja do pojemnika oddalonego o 3 metry, bieg ze skakanką między pachołkami, przejście przez szarfę, wyścig w worku, rzut hula – hop na słupek oddalony o 2 metry.

Po turnieju wszystkie szkoły otrzymały puchary, dyplomy i niespodziankę ufundowaną przez klub KS Zawkrze, natomiast wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki ufundowane przez MHS. Do zobaczenia na kolejnych turniejach w nowym roku szkolnym 2024/2025.

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x