Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs English is Fun w MPS 3 w Mławie. Nagrody wręczone


Czas spędzony w przedszkolu to nie tylko zabawa ale i też nauka w różnych formach. 29.05.2024r w MPS nr 3 mieliśmy  przyjemność podziwiać talenty dzieci 5,6-letnich  a to wszystko za sprawą konkursu między przedszkolnego „English is fun”.


Zadaniem dzieci w zespołach  było  przedstawić piosenkę w języku angielskim, natomiast wystąpienia indywidualne obejmowały recytację wierszy.

Jak relacjonuje jury ciężko było wytypować najlepszych dlatego zgodnie stwierdzono aby nagrodzić wszystkich uczestników konkursu w następujący sposób:

I miejsce zajął zespół Little Stars z Katolickiej Szkoły Podstawowej

II miejsce należy  do zespołu „Pretty Girls” z Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Mławie.

III miejsce to zespół Siódemeczki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Mławie.

Zespoły: Crazy Band z Publicznego Przedszkola Dzieciątka Jezus,

Bajkowe nutki z Niepublicznego Przedszkola Bajkowy Dworek i zespół Planety reprezentujący Szkołę Podstawową Nr 2 w Mławie otrzymały wyróżnienia.

W kategorii recytacja przyznano:

I miejsce Gabriel Manista z Publicznego przedszkola Dzieciątka Jezus,

II miejsce Julia Błaszkiewicz z MPS 3 w Mławie,

III miejsce należy do Michała Zembrzyckiego  z SP Nr 2 w Mławie.

Wyróżniono recytację:

Amelii Zembrzuskiej z MPS 2 w Mławie, Marii Dmuchowskiej z Katolickiej Szkoły Podstawowej i Julii Hołuj z Niepublicznego przedszkola Bajkowy Dworek.

– Serdeczne gratulacje dla uczestników! Dziękujemy również sponsorom  za wsparcie w organizacji konkursu – napisał MPS nr 3.

źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x