Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na Osiedlu Młodych pojawią się średniowieczni rycerze


Radny Rady Miasta Mława, Zarząd osiedle Nr 15 Młodych w Mławie oraz Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława zapraszają na IV Osiedlowy Dzień Dziecka, który odbędzie się w sobotę 1 czerwca w godz. 10:00-12:00.


Główna atrakcja na tegorocznym Dniu Dziecka będzie średniowieczna wioska rycerska. Nie zabraknie również słodyczy, rycerskiej muzyki i pamiątkowych breloczków.

Każdy kto przyjdzie na plac pomiędzy placem zabaw a kotłownią na Osiedlu Młodych będzie mógł podziwiać życie w średniowiecznej wiosce. W programie również jest strzelanie z łuku, walka w szrankach mieczem i tarcza typu soft, tańce i zabawy plebejskie oraz pokaz uzbrojenia  i przymierzanie zbroi.

Główna atrakcją będzie pokaz walki rycerskiej. Imprezę poprowadzi DJ Flishik, a nad całością czuwać będą rekonstruktorzy ze Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława.

– W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie dzieci z Osiedla Młodych. Sądzę, że wioska rycerska będzie połączeniem  rozrywki z nauką – mówi Szymon Wyrostek, Radny Rady Miasta Mława i współorganizator IV Osiedlowego Dnia Dziecka.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
17 dni temu

No to już wiem na kogo zagłosuję do Europarlamentu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x