Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Premiera sztuki „Pożarcie królewny Bluetki” z muzyką Rafała Sielawy


Już w najbliższą sobotę 1 czerwca na scenie warszawskiego teatru „6 piętro” swoją premierę będzie miała adresowana do młodych widzów sztuka „Pożarcie królewny Bluetki”. Ścieżkę dźwiękową do niej napisał mławski kompozytor Rafał Sielawa. Po pokazie premierowym sztuka wystawiana będzie w wielu miejscach. Jest zapowiedź, że również w Mławie.


– 2 lata pracy i od soboty machina rusza.  Ze sztuką pojawimy się w całej Polsce, na pewno również w Mławie – napisał Rafał Sielawa.

Autorem tekstu jest Maciej Wojtyszko, a reżyserem Maria Magriel. Na scenie zobaczymy m.in. Helenę  Chorzelską, Konrada Beta, Charlottę Zielińską i Julię Wilczewską oraz Michała Głowackiego a także Aleksa Mackiewicza.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x