Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chciał się napić wody, więc zatrzymał się na środku jezdni ruchliwej S7. To nie mogło skończyć się dobrze


Na trasie S7 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Kierowca mercedesa uderzył w fiata, który zatrzymał się na środku jezdni. Kierujący fiatem 22-latek z powiatu mławskiego tłumaczył, że zatrzymał się, aby napić się wody. Okazało się, że  nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.


W minioną niedzielę około godz. 7.45 dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie S7 w miejscowości Dreglin. Jak ustalili interweniujący policjanci, kierowca mercedesa, 30-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, jadąc w kierunku Warszawy, uderzył w pojazd fiat, którego kierujący zatrzymał się na środku jezdni. 22-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, tłumaczył, że zatrzymał auto, aby otworzyć butelkę i napić się wody. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Fiatem podróżował 69-letni pasażer. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Za popełnione wykroczenia 22-latek odpowie teraz przed sądem.

Przypominamy, że  zgodnie z art. 49 Ustawy prawo o ruchu drogowym „zabrania się zatrzymania lub postoju pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu. Jeżeli unieruchomienie pojazdu nastąpiło z przyczyn technicznych, kierujący pojazdem jest obowiązany usunąć pojazd z jezdni oraz ostrzec innych uczestników ruchu”.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
19 dni temu

Sterylizacja razem z mandatem. Takie osobniki powinny mieć zakaz rozmnażania

Marta
Marta
19 dni temu

Debil

Anonimowo
Anonimowo
19 dni temu

totalny bez mozg 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x