Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Jana Brzechwy świętowało 40-lecie istnienia


Dnia 24 maja 2024 roku z okazji 40-lecia Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Jana Brzechwy odbył się uroczysty pochód ulicami miasta.


W wydarzeniu wzięły udział dzieci, rodzice, nauczyciele, obsługa przedszkola oraz zaproszeni goście. Dzieci były przebrane za postacie z wierszy Jana Brzechwy, co dodało kolorytu i wyjątkowego charakteru całemu wydarzeniu.

Podczas marszu dzieci głośno skandowały „Tak się bawi przedszkole!”, dzięki temu marsz był pełny  energii.
Trasa pochodu prowadziła przez główne ulice miasta do miejskiego ratusza, gdzie odbyły się dalsze obchody jubileuszu. Nie zabrakło także spotkania z burmistrzem Miasta Mława – Piotrem Jankowskim.

To był wyjątkowy dzień pełen radości i olbrzymiego pozytywnego zaskoczenia na reakcję pozdrawiających nas przechodniów i uśmiechających się mieszkańców Mławy.

źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x